Buscar x

Resultados encontrados para "x".

Logo Brawl Stars Icon

Brawl Stars

Supercell 41.150
  • License Gratuito
  • 0
  • Downloads 809
  • Size 263.95 MB
  • Update 22.12.2021
Advertising
Logo Brawl Stars Icon

Brawl Stars

Version 41.150 Gratuito
263.95 MB
Funciona em: Android
Android
Downloads : 809 Atualizado em : 22.12.2021 Supercell
Advertising
Advertising

description

Publisher
Jika Anda mencari game aksi untuk dinikmati bersama teman, lihat Brawl Stars di pos ini, penembak multipemain untuk seluler dan bersenang-senanglah!

Brawl Stars'ı nasıl indirip oynayacağınızı görün: en iyi çok oyunculu nişancı oyunlarından biri!

Çevrimiçi ve mobil oyunların başarısından sonra, bu tür platformlar için birkaç harika oyun çıktı. Bunlardan biri şüphesiz, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları fetheden Brawl Stars. Öyleyse, Brawl Stars'ı nasıl indireceğinizi ve oynamaya nasıl başlayacağınızı bilmek ister misiniz? Bu yazıda size her şeyi anlatacağımızı bizimle birlikte saklayın.

Ama Brawl Stars nedir?

Brawl Stars üçüncü şahıs nişancı oyunudur (karakterinizin gözleriyle göremezsiniz). Blastout gibi diğer oyunlara çok benzeyen renk dinamiklerine sahiptir. Ayrıca Clash of Clans ve Boom Beach gibi oyunlar geliştiren Supercell tarafından da üretiliyor.

Android platformunda Brawl Stars, endüstri oyunları için yayıncıların tercihi olarak listeleniyor. Bu nedenle, eleştirmenler tarafından harika derecelendirmeleri ve işleyişi ile mükemmel bir oyun olarak kabul edilir. Şu anda, bu uygulamanın yalnızca Play Store uygulama mağazasında 100 milyondan fazla indirmesi var.

Oyun ne hakkında ve nasıl çalışıyor?

Brawl Stars oynamayı öğrenirken oyunun dinamiklerini ve nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Farklı modlarda oynayabileceğiniz, amacın rakipleri öldürmek ve oyunda bıraktıkları kaynakları toplamak olduğu farklı arenaları var. Brawlers adı verilen 27 farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz.

Brawl Stars nasıl oynanır?

Brawl Stars'ı oynayabileceğiniz, her birinde kendi hedefleri olan farklı modlar var. Bu nedenle, arkadaşlarınızla veya tek başınıza eğlenmenin ana yollarını ayırdık. Ne olduklarına bakın ve Brawl Stars'ta en sevdiğiniz oyun modlarını seçin:

  • Normal: 3v3 oyuncular, herkesi maçı kazanmaya sınırlayın;
  • Savaş: tek başınıza veya çiftler halinde oynayabilirsiniz, tüm rakipleri sınırlayabilirsiniz;
  • Kasayı çal: aşağı yukarı “bayrağı çalmak” gibi, rakip takımın kasasına gitmeli ve içindekileri çalmalısın;
  • Yıldız avı: Yıldız kazanmak için rakipleri öldürmeye gidin,
  • en çok olan takım maçın galibi olur.

Ayrıca oyun, PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) veya PvE (Oyuncuya Karşı Çevre) oynayabileceğiniz özel etkinliklere sahiptir. Bu nedenle, herhangi bir etkinliği kaçırmamak için geliştirici bildirimlerini her zaman takip etmek önemlidir. Bunlarda ayrıca ödül kazanmak ve daha hızlı seviye atlamak için daha fazla şansınız olabilir,

Ancak kazanmak için en iyi stratejiyi ve en iyi karakterleri seçmeniz gerekiyor. 27 farklı Brawlers türü kategorilere ayrılmıştır: yaygın, nadir, çok nadir, epik, efsanevi ve efsanevi. Yani favori Brawler'ınızı bulmak ne kadar zorsa, arenalarda o kadar güçlü olacaktır.

En güçlü Brawlers nedir?

Bu, en çok hangi pozisyonda oynamayı sevdiğinize bağlı olabilir. Mücevher taşıyıcıları söz konusu olduğunda, önemli olan Spike ve Nita gibi en fazla hasarı alan Brawlers'ı seçmektir. Ancak saldırgan oynamayı seviyorsanız ve dışarı çıkıp generali öldürmek istiyorsanız, işi Crow veya Shelly yapabilir.

Ayrıca, yıldız avı oynamayı ve strateji kullanmayı seviyorsanız, Piper ile korunan yerlerden saldırmak harika olabilir.

En nadir Kavgacılar nelerdir?

Daha nadir Brawlers arıyorsanız, liste kesinlikle Spikey, Corvo ve Leon tarafından yönetiliyor. Oyununuzu düzene sokmak için inanılmaz niteliklere sahip efsanevi sıralamadalar. Bu nedenle kutularda veya çekilişlerde bunlardan herhangi birini bulma şansı %1'den azdır.

Efsanevi ve destansı gibi bulunması oldukça zor olan daha fazla Brawlers nadirlik kategorisi var. Ayrıca kutularda ve çekilişlerde görünme şansları %1'den az. Onun örnekleri, bu şekilde bulabileceğiniz Mortis ve Piper'dır.

Peki Brawl Stars iyi bir oyun mu?

Elbette Brawl Stars, cep telefonunuza indirmek için iyi bir oyundur. Bu sayede mükemmel dinamiklere ve optimize edilmiş işlevselliğe sahiptir. Böylece oyunun tadını çıkarabilir ve eğlenerek saatler geçirebilirsiniz. Ancak indirmeden önce bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor.

Bunlardan ilki, oyunun yalnızca 4.3 üzeri Android sürümleri için çalışmasıdır. Ayrıca, biraz ağırdır, bu nedenle eski telefonlarda veya az depolama alanına sahip telefonlarda iyi çalışmayabilir. Bu nedenle, mobil oyunları indirmeden önce daima cihazınızın durumunu kontrol edin.

Ancak gerekirse, size burada sitede göstermek için daha harika oyun alternatiflerimiz var. Bu nedenle, mobil oyunlarla ilgili diğer makaleleri okumaktan ve indirmek için favorilerinizi bulmaktan çekinmeyin. Burada, Uoldown'da sizin için mükemmel eğlence seçenekleri sıkıntısı yok, keyfini çıkarın!

Nota

0
0 reviews
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
0 5
Rate Application 0
To clean