Buscar x

Resultados encontrados para "x".

Logo Rebaixados Elite Brasil Icon
Logo Rebaixados Elite Brasil Icon

Rebaixados Elite Brasil

3.9.5.3
0star
9 avaliações
6.168
Downloads
Classificação do conteúdo
Classificação Livre
353.34 MB
Size
13.12.2022
Update
3.9.5.3
Version
+0 Avaliações - Seja o primeiro a avaliar o produto!

description

Thais Martiniano
Pilote rebaixados que fazem o chão tremer

Brezilya manzaralı araba simülatörünü keşfedin

Rebaixados Elite Brasil'i indirerek Brezilya temalı bir araba simülatörüne sahip olursunuz. Sokaklarda araba sürerek chevette ve santana gibi ulusal ve klasik arabalarla oynayabilirsiniz. İndirmeye değer olup olmadığını bilmek ister misiniz? Burada size her şeyi anlatıyoruz.

Rebaixados Elite Brasil nedir?

Rebaixados Elite Brasil oyunu, GTA San Andreas tarzında bir açık dünya araba simülatörüdür (çok küçük olsa bile). Böylece, 3D platform, yalnızca bir oyuncu için ve internet olmadan çalışması için ücretsiz bir oyun modu sunar.

Halen geliştirilmekte olan Sebby Games'in bir prodüksiyonu, Brezilya ortamında birkaç araba modeli içeriyor. Şehirde postane, süpermarket, eczane, belediye binası ve hatta hastaneleri harita üzerinde bulabilirsiniz.

    Rebaixados Elite Brasil oyununun amacı nedir?

Oyun, simülasyonun yanı sıra henüz bir arsa ve belirli hedeflere sahip değil. Geliştiriciler, trafik sistemi ve etkileşim için NPC'ler ile oyun güncellemesi için şu anda beta üretim aşamasındadır.

Şu anda arabanızı doldurabilir, görünümünü özelleştirebilir ve sokaklarda birkaç Brezilya hitinin seslerine yürüyebilirsiniz. Amaç, oyunu başka tür hedeflere ve çok fazla etkileşime sahip olacak şekilde daha da geliştirmektir.

Android'de Rebaixados Elite Brasil nasıl oynanır?

Oynamak için Rebaixados Elite Brasil'i indirdikten hemen sonra bir araba seçmelisiniz. Birkaç model mevcut, bunlardan birini kullanabilmek için bir reklam izlemeniz yeterli, ne olduklarını görün:

 • SUV: Evoque ve Mercedes;
 • alma: Fiat Toro, Saveiro, Amarok, Range Rover, Fiat Strada;
 • prim: Ferrari, Camaro, BMW, Lamborghini;
 • sedanlar: Chevette, Corsa, Honda Civic, Corolla, Santana;
 • kapak: Palio, Gol g3, Fiat Uno, HB20, Beetle, Golf, Yukarı, Celta;
 • minibüs: minibüs

Bir model seçtikten sonra, garajda araba ile kapınızın önünde oyuna başlıyorsunuz. Araba giriş simgesini göstermek için kapı koluna yaklaşın. Ardından pedallar ve yön pedi ekranda görünecek, yönlendirmek için kullanın.

Bahsedilmesi gereken önemli bir nokta ise kameranın geriye doğru dönmesidir. Daha yüksek görünmek için parmağınızı aşağı kaydırın ve odağı daha aşağı çerçevelemek istiyorsanız tam tersini yapın. Ardından, haritada işaretlenen tüm noktaların keyfini çıkarın ve bulun.

    Faydalar

Rebaixados Elite Brasil apk indirmenin avantajlarına ve Android için nasıl mükemmel bir simülatör seçeneği olabileceğine göz atın:

 • Portekizce oyun;
 • reklamlar aracılığıyla araba serbest bırakma sunar;
 • çözünürlük ve efekt ayarları için çeşitli seçenekler;
 • basit ve kolay oyun;
 • optimize edilmiş kontroller.

    Dezavantajları

Ayrıca Android'de Rebaixados Elite Brasil'i indirmenin dezavantajlarına ve oyunun sahip olduğu yapı sorunlarına bakın:

 • reklamları çok sayıda görüntüler;
 • oyun hala geliştirilme aşamasında;
 • çok fazla depolama alanı kaplar (260 MB).

我們的觀點 Rebaixados Elite Brasil

En başından, bunun oyunun bir geliştirme versiyonu olduğunu hatırlamamız gerekiyor. Bu nedenle Sebby Games, yeni içerik ve dinamikler dahil olmak üzere her zaman güncellemeler yapıyor. Rebaixados Elite Brasil'i indirirken bunu unutmayın.

Sonuçta, oyunu açtığınızda, grafikler gerçekten harika ve dinamikler, oradaki birçok gringo oyunundan daha iyi. Kontrollerde bir kolaylık ve iyi bir genel performans var (arabalara erişim aralığı çok küçük ve kamera dönüşü biraz "zor" olsa da).

En çok canınızı sıkan bir diğer nokta ise oyun oynarken karşınıza çıkan reklamlardır. Öte yandan, bazı arabaları serbest bırakma biçimi olarak reklam kullanarak, bunun için ödeme yapmak zorunda kalmadan kilidini açmak mümkündür.

Yapım aşamasında olan bir oyun için Rebaixados Elite Brasil apk'yı indirmeye ve uygulamanın gelişimini takip etmeye değer. Elbette çok yakında inanılmaz ve basit oynanışa sahip, iyi özelliklerle dolu bir milli yapım göreceğiz.

Android için diğer araba simülatörlerini bilmek istiyorsanız, burada kataloğumuzda mükemmel seçeneklerimiz var. Saatlerce oyun oynamanın keyfini çıkarmak için diğer harika uygulamaları görmek için içeriği keşfetmeye devam ettiğinizden emin olun.