Buscar x

Resultados encontrados para "x".

Logo Wormate Io Icon
Logo Wormate Io Icon

wormate.io

4.0.11
0star
2 avaliações
5.547
Downloads
Classificação do conteúdo
Classificação Livre
52.37 MB
Size
14.12.2022
Update
4.0.11
Version
+0 Avaliações - Seja o primeiro a avaliar o produto!

description

Thais Martiniano
Coma todas as sobremesas para se tornar a maior minhoca do mundo

Wormate.io nedir?

Wormate.io, çevrimiçi çok oyunculu mod ile Android için bir yılan oyunudur. 2D kurulum ile 200 kişiye kadar olan maçların keyfini çıkarabilir ve kimin en uzağa gidebileceğini görmek için rekabet edebilirsiniz.

Ana amaç, karakterinizi olabildiğince büyütmek ve diğer oyunculara dokunmaktan kaçınmaktır. Sıralamanın zirvesine ulaşmak için senaryodaki diğer solucanları yiyerek çok fazla çeviklik ve strateji gerekiyor.

    Arena

Arena modunda, herkes kendi başına: tüm oyuncular herkese karşı. Aynı anda 200'den fazla kişi ile çok oyunculu bir seçenektir. Hayatta kalmak için mümkün olduğunca büyümeniz, senaryodaki yiyecekleri ve bonusları yemeniz ve düşmanları öldürmeniz gerekiyor.

    2 takım

2 Takım formunda, birincilik için yarışan iki takım (mavi ve kırmızı) vardır. Burada tüm oyuncuların topladığı puanlar hangi takımın galip geldiğini gösterir, ayrıca düşmanları da ortadan kaldırabilirsiniz.

Android'de Wormate.io nasıl oynanır?

Wormate.io'yu Android'de oynamak için ücretsiz ekranı bir yön pedi olarak kullanacaksınız (kolaylaştırmak için kontrollerin joystick tarzı görünümünü de seçebilirsiniz). Senaryo boyunca, karakterinizin büyümesine hizmet eden çeşitli yiyeceklerin etrafa saçıldığını fark edeceksiniz.

Yol boyunca diğer yılanlara dikkat ederek yön pedini gitmek istediğiniz yere hareket ettirin. Bunlardan birine her dokunduğunuzda oyun sona erer. Amaç, düşmanları ortadan kaldırmak ve daha fazla puan kazanmak için size dokunmalarını sağlamaktır.

Android için Wormate.io apk nasıl indirilir?

Wormate.io'yu Android'e indirmek için Uoldown sayfasındaki indirme düğmesini kullanın. Kataloğumuzdaki apk'ya basit ve kolay bir şekilde erişerek bu uygulamayı favoriler listenize alma fırsatını yakalayın.

    Faydalar

Wormate.io apk indirmenin ana avantajlarını kontrol etmek için oyunu test ettik ve bazı süper harika pozitifler keşfettik:

  • iyi gelişmiş grafikler;
  • kolay ve basit oyun;
  • ilginç dinamikleri olan iyi bir teklif;
  • az depolama alanı kaplar;
  • çeşitli oyun modları;
  • cilt özelleştirme.

    Dezavantajları

Android'de Wormate.io apk indirmenin dezavantajlarının neler olduğunu ve nasıl önemli sınırlamalara sahip olabileceğini öğrenin:

  • kontrollerin optimizasyonu zayıf;
  • kullanım sırasında reklamları var;
  • ara sıra bug'ları var.

我們的觀點 wormate.io

Android için yılan oyununun hayranları Wormate.io'yu indirmeye bayılacak. Çeşitli özelleştirme seçenekleri ve iyi oyun modları ile çok oyunculu bir oyundur. Temel olarak önünüze çıkan tüm eşyaları yemeniz ve rakiplerinizi ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Ancak, oyun deneyimini bozan bazı faktörlere dikkat çekmek önemlidir. Birincisi, kontrollerin zayıf bir şekilde optimize edilmiş olması ve biraz yavaş olması, diğer oyunculardan kurtulmak için manevra yapmayı zorlaştırıyor.

Ayrıca oyun tamamen İngilizce'dir ve yeni başlayanlar için bir eğitim sunmuyor. Bununla, sunduğu tüm kontrollerin nasıl çalıştığını anlamak biraz daha uzun sürebilir.

Daha basit oyunlardan hoşlanan ve gerçek insanlarla oynamak için dinamik maçlar isteyenler için Android'de Wormate.io'yu indirmeye değer. Ancak, kontrollerin nasıl çalıştığını anlamak için sıkı bir şekilde çalışmayı unutmayın.